Big Love's Atomic

Geboren 16 December 2009
Kleur: Rood Zilver Gestreept met Wit

Castraat

Tommy

 

Tommy

Showuitslagen

Datum Plaats Keurmeester Titel
04-04-2010 Arnhem A. Paloluoma U1/Kittenklasse
05-04-2010 Arnhem L. Selassa U2/Kittenklasse
16-05-2010 Alkmaar W. Sattler U1, BIV en NOM/Kittenklasse
30-05-2010 Harmelen Kittendag RMC Ietje Rohr U1 en NOM
13-06-2010 Boxtel Ina van Berkum U1/Kittenklasse
12-09-2010 Schiedam U. Wahl U1 en BIV/Juniorenklasse
26-09-2010 Genk (B) L. Anciau U1 en BIV/Juniorenklasse
17-10-2010 Gorredijk M. Koot CAP en NOM
14-11-2010 Rijswijk Judith Zuurveld CAP en BIV
11-12-2010 Groningen Anne Kohn U2
12-12-2010 Groningen Charles Spijker CAP is Premior en NOM
09-01-2011 Haarlem Marino Koot U2
20-02-2011 Hilversum Andreas Woelm CAPIB
06-03-2011 Tienen (B) Ina van Berkum CAPIB
20-03-2011 Schiedam D. Mastrangelo CAPIB en is nu dus Int. Premior
09-04-2011 Buren (D) Ietje Rohr CAGPIB en unaniem BIS
10-04-2011 Buren (D) Gina Grob CAGPIB en unaniem BIS
24-04-2011 Arnhem Ina van Berkum CAGPIB en NOM
25-04-2011 Arnhem L. Lund CAGPIB, BIV en NOM
15-05-2011 Alkmaar Stephane Bernrd CAGPIB
09-07-2011 Rendsburg (D) Britta Busse CAGPIB
10-07-2011 Rendsburg (D) Marie Westerlund CAGPIB
10-09-2011 Pinneberg (D) Ietje Rohr-Dubbeld CAGPIB en is nu Groot Int. Premior
11-09-2011 Pinnenber (D) Marek Chadaj CAPS en NOM
12-09-2011 Schiedam Geir Edvardson  CAPS, BIV en NOM
15-10-2011 Uitgeest H. Hornell CAPS
16-10-2011 Uitgeest E. Steinhauser CAPS
13-11-2011 Rijswijk Waltraut Sattler CAPS
18-12-2011 Groningen Bjarne Wikström CAPS
15-01-2012 Haarlem Judith Zuurveld CAPS
15-01-2012 Mundikat   National Winner 2011
12-02-2012 Gorredijk Ina van Berkum CAPS
04-03-2012 Tienen (B) Borus Lupan CAPS en mag zich nu Supreme Premior noemen.
25-03-2012 Schiedam John Rudolph Ereprijs, BIV en NOM
18-11-2012 Nieuwegein Bertil Johansson Ereprijs
15-09-2013 Schiedam Linda Sviksa Ereprijs
10-11-2013 Nieuwegein Andreas Woelm Ereprijs
12-01-2014 Nieuw vennep Donatella Mastrangelo Ereprijs
18-05-2014 Heemstede Daria Lukasik Ereprijs en BIV
14-09-2014 Schiedam Christiano Federico Sandon Ereprijs
16-11-2014 Nieuwegein Judith Zuurveld Ereprijs
16-11-2014 Nieuwegein Andreas Woelm Ereprijs
08-02-2015 Uitgeest Nico Padovano Ereprijs
22-05-2016 Houten ( Neocat ) mevr. E. van Kuijk CAP en BIV en NOM
11-02-2017 Boxtel Kristiina Rautio Ereprijs
11-02-2017 Boxtel Linda Knyova Veteranenklasse U2
12-02-2017 Boxtel Marino Koot Ereprijs
12-02-2017 Boxtel Veikko Saarela Veteranenklasse U1 + NOM + BIS
10-06-2017 Almere Jorgen Billing Veteranenklasse U2
11-06-2017 Almere Mats Askett Veteranenklasse U3

Tommy

Stamboom

Vader
IC Indian Summer Sonny Boy

Oshram of Lufre
Indian Summer Karibika

Moeder
Monicoon Fiësta

ParadiseIsland Leonardo
Monicoon Amulet

Klik HIER voor Tommy zijn volledige stamboom

Tommy

Back

 Copyright 2011